Do začátku prvního turnusu tábora zbývá 7 dní!
Do začátku druhého turnusu tábora zbývá 28 dní!
Bošán Neděle a pondělí - 9. a 10.8.

Neděle:

Tohoto krásného dne dopoledne jsme se počali scházeti v naší oblíbené loděnici, abychom pilně jako včeličky opravili naše lodičky. Byla to práce nelehká a skýtala mnohá úskalí, ale nás nic od práce neodradilo. Vzhledem k pěknému počasí jsme naši činnost často přerušovali méně i více krátkými pauzami, abychom si odpočali a načerpali nových sil. Celé odpoledne jsme aktivně odpočívali při kanoepolu.

S ubývajícím slunkem ubývaly i naše síly, a tak jsme se setměním ukončili dnešní opravy a většina z nás se rozprchla do svých domovů a bytečků se ještě před odjezdem ukázat svým rodičům. Jen několik jedinců zůstalo nocovat této roztodivné noci v loděnici.

Pondělí:

Pondělní den začal ranním vstáváním, které nikomu z nás nedělá dobře. Proto jsme s ním nepospíchali (asi do devíti hodin). Po krátké snídani jsme chvíli počkali, až se nás v loděnici sejde více a pak jsme se dali do další činnosti, nebo-li do příprav erárních věcí a dalších oprav lodí na letošní putovní tábor po Ohři. Po poledni jsme se skoro všichni sešli a tak nám práce začala jít rychleji od nohy i ucha. Díky tomu měl každý k večeru opravenou svou loď, až na světlé(?) výjimky (Netopejr s Čikem). Stejně tak byla většina věcí již rozdělena a připravena.

Když jsme si po dlouhém dni našli krátkou chvíli volna, dali jsme si k večeři špagety. Po nich nastaly krásné chvíle zaslouženého odpočinku. Lenošení nám vydrželo až do pozdních nočních hodin, kdy se i ti nejotrlejší puťákoví účastníci odebrali do kluboven a do spacáků. Někteří si však ještě stihli upravit svůj zevnějšek, viz foto.

Dobré ráno a sladké sny.

 

Seznam účastníků tohoto podniku:

Pája – osoba, která to vede a má to na triku. Zajistil dopravu a má na starosti hospodaření. Jede s Plachťákem

Cvrk – jeho nezbedný bratr, který jede na lodi s Hopem, naším dvorním fotografem.

Tomáš – psycholog naší výpravy. Část puťáku jel s Mlejnkem, zbytek s bratrem Grizzlym

Lenka – lekavá pěvkyně s povedeným Mlžem

Žabža a její osobní dopravce Bárny

Prima dvojka Nova a Válec

FELáci Arny a Fíla

Jiří a Honzík

Netopejr s Čikem

Bára a Ondřej

 Předchozí  - Následující