šánovské lásky

Naše vzpomínky či odkazy na fotografie a další materiály

vybavíte si přesně svojí největší šánovskou táborovou lásku

ano, je to silná vzpomínka
17
100%
jen matně, je to přeci jen už dávno
0
Žádná hlasování
nepamatuji se, ale asi jsem si tím taky prošel
0
Žádná hlasování
ne v životě jsem se na táboře do nikoho nezamiloval
0
Žádná hlasování

Celkem hlasůCOLON 17

žluťák
PříspěvkyCOLON 30
RegistrovánCOLON stř led 28, 2009 20:39
CONTACTCOLON

šánovské lásky

Příspěvekod žluťák » stř bře 25, 2009 12:01

Probíráme tu spousty našich vzpomínek na chvíle prožité na Šánu a jednomu tématu jsme se zatím všichni obratně vyhnuli, nebo ho jen zcela lehce naťukli, ačkoliv si myslím, že patří zcela jasně mezi top zážitky a důvody proč na tato místa všichni tak rádi vzpomínáme. Ano táborové lásky. Rok co rok se mezi malými i velkými (a někdy i na kříž) vytvoří tu jasnější, tu méně zřetelné dvojice, které spolu tráví až podezřele mnoho času. Občas se ztrácejí z dohledu a nenápadně se trousí z anebo do džungle v „nenápadných“ rozestupech, aby se za chvíli vraceli s připitomělým výrazem ve tváři zpátky do normálního táborového života. Vyměňují si „nenápadné“ pohledy a dotyky v bláhovém domění, že si jich nikdo okolo nemůže všimnout. Vedoucí po večerce slídí táborem a vyhledávají známé firmy, které jsou v podezření ze spáchání těžkého přečinu – táborového zamilování. Vesměs se jedná o zcela nevinné vztahy, alespoň mezi těmi mladšími ročníky, ale zážitek je to na celý život a ty první nesmělé dotyky, šeptání a hlazení okořeněné chutí zakázaného ovoce a pácháním hrubého porušení táborového řádu se nesmazatelně vrývá do paměti a zadírá se pod kůži. Každý jeden z vás si tím jistě také prošel a nedá mu příliš práce vylovit z paměti tu svojí velikou táborovou lásku. Nebudu tu detailně vypisovat svoje zážitky, ty jsou jen a jen moje a vám do nich nic není :D ale chci touto vzpomínkou vzdát hold všem krásným táborovým láskám, které nemalou měrou přispívají k tomu, že naše vzpomínky na Šán jsou tak silné, jedinečné a výjimečné.

Iva Urbanová
PříspěvkyCOLON 11
RegistrovánCOLON stř pro 17, 2008 21:29

Příspěvekod Iva Urbanová » ned bře 29, 2009 17:42

Moje největší táborová láska. Všichni vědí, jak na tom jsem,proto to chci pojmout trochu jinak. Vlastně je o tom celé to naše vzpomínání. Ostrov uprostřed vody, izolován od rušného světa, je láskou na celý život. Vše se mi tak zarylo pod nehty, že si nedokážu představit léto bez šumění stromů, bez vůně labské vody, bez odlesku slunce v laguně, bez pohledu na barevné linky lodí v přístavu a další a další. Jsem vděčná Pigmejovi, že mi tenkrát zavolal a " povolal zpět do služby". A jestli to někdo neví, klidně to povím - mou láskou byl Miliarda. Bejby

Sluníčko
PříspěvkyCOLON 15
RegistrovánCOLON úte kvě 27, 2008 14:55
BydlištěCOLON Praha 8 - Karlín
CONTACTCOLON

co je to láska?

Příspěvekod Sluníčko » čtv dub 02, 2009 12:16

* podle mne je to "síla". hybná síla k neuvěřitelným skutkům, aktivitám, činům... původní, prvotní síla.
* a pak, později, přijdou ty vzpomínky... a to je taky síla :-)
* vzpomínky na šán, aktivity, lidi, akce, tábory... to mi dává velkou sílu v současnosti, i po tolika letech, dělat to, co dělám - akce pro děti, rodiny
* díky všem a za vše co jste mě naučili moji vedoucí i členové posádky, oddílu, skupiny... díky Hobby, Miliardo, Bejby, Dicku, Žluťáku, Katky, Simono a moooc dalších

Renata Ullrichová
PříspěvkyCOLON 2
RegistrovánCOLON úte úno 03, 2009 0:49
BydlištěCOLON Půlnoční 294/2, 147 00 Praha 4

Příspěvekod Renata Ullrichová » stř dub 08, 2009 21:55

Táborová lásky, ano, to už je strašná spousta let, přesto si moc dobře pamatuji na "nenápadné" odchody a příchody z džungle. Ty výrazy ve tváři musely být čitelné na sto metrů a „významné“ pohledy a dotyky by přehlédl leda tak slepý. Vedoucí po večerce slídili táborem a kdo jim unikl, byl považován za opravdového šikulu.
Jednalo se sice o nevinný vztah, ale bohužel ten můj skončil více méně vyloučením ze skupiny, aby bylo hrubé porušení táborového řádu náležitě potrestáno. Inu, přiznám bez mučení, had se nemá donekonečna dráždit bosou nohou. Přes veškeré nepříjemnosti, které následovaly, jsem v hloubi duše věděla, že vedení nemohlo jednat jinak.
Ti hodné "mladí" pamětníci si nejspíš dobře pamatují, kdo že byl moje táborová láska. Jméno si ale raději nechám pro sebe. Nemusí všichni bez svolení vědět, kdo že byl tím druhým "průšvihářem". :D

Standa Ptáček
PříspěvkyCOLON 5
RegistrovánCOLON sob srp 30, 2014 11:13
BydlištěCOLON Hostivice
CONTACTCOLON

Re: šánovské lásky

Příspěvekod Standa Ptáček » úte zář 02, 2014 17:43

Já myslím že každý prošel nějakou tou láskou hlavně jsme byli většinou úžasná parta mě se pořád vybavují dvě holky z mých let kdy jsem jezdil na šán i když to byly lásky dětství .

Zpět na