Stránka 11

Setkání na Šánu 24-26.7

NapsalCOLON pon črc 27, 2009 8:42
od Kidd
Tak jsem se vrátil z tábora. Takový pocit teď mám. Nebylo to vzpomínání na něco dávno zmizelého. Prostě jsem přijel na Šán a hrál si a bavil se jako před x lety. Normální tábor se vším všudy, snaha překonat ostatní na Ánu, dechberoucí nasazení při pádění stezkou, zklamání, když mi o kousek utekl ocásek, morseovka, výjezd s posádkou skvělých lidí, lámání hlavy nad šifrou, místa, která tak dobře znám a večer táborák a písničky a vzpomínky, ale hlavně jsem to všechno žil právě v tu chvíli. Tak jsem se včera prostě vrátil z tábora, po kterém se mi (jako vždycky) bude stýskat.

NapsalCOLON úte črc 28, 2009 8:31
od Igor
Byl to krásný tábor, počasí i Čibu nám přáli. Díky všem organizátorům i účastníkům.
Cestou vlakem zpět z tábora, z Šánu, jsem ve vzpomínkách znova promítal chvilku za chvilkou. Vracel se k zářicím úsměvům všech. Jsem rád, že v nás Šánovcích duch Čibu zůstává.
Kdo si se mnou na příštím srazu obeplave Šán? Letos to bylo super.
Igor

NapsalCOLON stř črc 29, 2009 22:58
od žluťák
I mně se setkání moc líbilo a jsem moc rád, že se podařilo splnit vše co jsem si přál a na co jsem se těšil. Tedy, že jsem prožil jeden (ono jich tedy bylo nakonec víc) obyčejně neobyčejný táborový den a zase si na chvilku mohl připadat jako malý kluk co si s rozářenýma očima jen bezstarostně hraje. Díky všem účastníkům, že mi k tomu dopomohli.

po setkání

NapsalCOLON čtv srp 06, 2009 18:45
od Sluníčko
Díky. Jsem rád, že jsem se mohl "vrátit", i když ne na celou dobu. Před 10 lety jsem na setkání získal ocásky 3, letos jen 2, ale mám je se všemi táborovými amulety pěkně doma. Díky všem co přijeli a mohl jsem se s nimi vidět, mluvit, vzpomínat. Díky. Machr

Fotky ze setkání

NapsalCOLON pát srp 07, 2009 5:50
od Kidd
Nevím jestli se oficiálně chystá nějaké sbírání fotek, ale nemohli by ti z vás kteří fotili ukázat co mají třeba přes rajče?

fotky ze srazu

NapsalCOLON sob srp 29, 2009 22:30
od Sluníčko
z mého krátkého zastavení jich mám kolem 150. pracuji na dotisku triček a pohrávám si s myšlenkou dát ke každému tričku DVD s fotkami historickými co mám a těmi ze srazu. pokud by se shromáždily další, mohl bych je tam přidat. čas je asi do 12.9.09, kdy budou trika i DVD dokončené
ahoj
Machr